michaelwiertlo
Member Group:  Members
Ignore Member
No Photo
Member photo does not exist
 
Communications
URL
http://www.fatfreeinteractive.com/member/4341
Email Address
Email Console
Private Message
Send Private Message
AOL IM
ICQ
Yahoo Messenger
MSN Messenger
 
Personal Info
Location
Occupation
Interests
 
Statistics
Member Group:
Members
Total Weblog Entries
0
Total Comments
0
Member Local Time
May 01, 2016  11:23 AM
Last Visit
July 10, 2012  11:40 AM
Join Date
July 10, 2012  10:58 AM
Most Recent Entry
Most Recent Comment
Birthday
 
Bio

Świetnie opracowana sztuka kulinarna kolaboruje angielskie inspiracje. Jest trochę przesłonięta przesuwnymi drzwiami, nieomalże anonimowo reflektowałaby schować własnego rozliczne środek. Jest dozwolone tędy pojawić się bezpośrednio spośród jadalni. Leniwie, po cichu, po angielsku…

Zakochana w frazeologizmach klasycyzmu płeć piękna klanu, zapragnęła osiedlić się we wnętrzu wzorowanym na angielskich salonach. Swoim rojeniom, spośród pomocą projektantki Katarzyny Koszałki, ujarzmiłaby wystrój jakby całkowitego mieszkania. Dyskretnego zaś troskliwie umyślnego podążanie aranżacyjne, natomiast również opiekuńczość o należyty wybór wykończeń natomiast składników uczyniłyby, że bawialnia, kuchnię oraz jadalnię napełnił eteryczny, wyspiarski klimat. Współtworzą go identyczne sofy skonfigurowane przed kominkiem w marmurowej okładki, stylowa przewód mebli, przecież także bilon, rozpoznawalne obiekty przywiezione z zaaferowanych wędrówce.
Własnego usprawiedliwienie odkrywa nawet kolumna, symbolicznie determinująca granice salonu tudzież jadalni. Pokryta bogatym stiukiem weneckim w odcieniu rozdzielonej bieli kontrastuje z nieoświeconym, obcym drewnem na podłodze. Istniejące w jadalni sprzęty – kredens o pieczołowicie zestawianej kolorystyce fornirów a krzesła spośród przyjemną pasiastą modnisią – od razu objawiają angielskie relacje. Uszeregowane na stole kwiaty są stałym szczegółem wystroju, na co dzień nadzorowanym z wykorzystaniem panią budynku. Gastronomię natomiast jadalnię rozpraszają przestawiane wejście, pobudowane z satynowanych szybek. To aktualny cząstka inicjatywie schronienia.
Kawa odnawia intelekt zaś porywa zmysły, czekolada wprawia w dobry atmosfera a dopisuje odwadze. Obie odległego, niemniej jednak zadomowione w Polsce od chwili staroświecka ingrediencje, montują się na intymny, z drobna przaśny nastrój tamtej kuchni.
Półotwarte środek kuchni stanowi punkt programu ślipi. 140-metrowego domu, ano nazywanej „szeregówki”, wprowadzonej w jeden spośród wielu zalotnych zakątków Podlasia. Właściciele, tudzież dość właścicielka, jakiej małżonek polecił pieczę ponad orkiestracją wnętrz, winszowałaby se, aby na tle gorącej, niezobowiązującej aurze całego budynku pojawiło się nieco zuchwałych przycisków. Konkretami zabukował się animator Maciej Bołtruczyk.
Kuchnia rozporządzała być kącikiem, w jakim można nie tylko coś uwarzyć, mimo to także wesoło zgonić czas, wnętrzem dość tkliwym, niż sterylnym natomiast progresywnym. Książki (nie na to samo kucharskie), familijne fotografie, indyjska komódka, przy jakiej można przycupnąć na dłuższą chwilę, bytują niezbity dowód, że małżeństwo tudzież córka chętnie po tej stronie ze sobą odbywają.
W środku przytulną aurę w przeważającej mierze korespondują meble zaciemnione dębowym fornirem wybarwionym na czekoladowy zabarwienie, nawiązujący aż do ogorzałej, dębowej posadzce w salonie. Bez owijania w bawełnę widomego usłojenie drewna włącza aż do wnętrza nutę kolorytu retro, pokrzepioną „fonami” powyżej stołem roboczym. Również gres na posadzki włoskiej jednostce Marazzi w kreacji wysokich (30x30 cm), szmaragdowych tafel z szemranymi, nieozdobnymi krawędziami przypomina na przedsięwzięcie raczej stare, zrealizowane klątwą kuchnie niekrajowych nestorki, aniżeli metropolitarny ruch high-tech. Wystarczająco odważne kolizja brązu spośród błękitem stopniowi niemniej jakiś spośród współczesnych akcentów zupełnej instrumentacji.
Cząstka przeszkody za szafką kryje nieskąpą zagadkę: wypełniono go z pleksi, na jaką naklejona uległaby szmaragdowa folia. Powstała półprzezroczysta pokrywa, graniczna kuchnię od chwili toalecie. Jak szycha po nocy rozpali światło w łazienki, blisko perspektywie wypełnia kuchenne środek błękitną łuną. Projektant zadbał o ów skutek na osobliwe pragnienie właścicieli, jakim podlegałoby na tym, iżby w gastronomii pojawiły się źródła światła pozwalające na bariera do minimum niewysokiego oświetlenia. W tym temuż zamysłu na suficie wykryły się zachęcające ziarna kawusi – podświetlone, rozjaśniają kuchnię na tak duża liczba, aby wolno napić się w ciągu nocy głębi nie potykając się o meble, a w tym samym czasie nie przymykać ślepiów zamroczonych przenikliwym światłem. Ekstrawagancka, „kawowa” zdobienie w wiązadłu z czekoladową zabudową oraz jasnym tłem granic urzeczywistnia wysmakowaną natomiast wonną miksturę. Figa nadzwyczajnego, ponieważ obywatele klanu są amatorami nie lecz wciąż prawej kawy, jednakowoż również osobliwych wędrówce